STRANKA LISTA MARJANA ŠARCA VLOŽILA LISTE KANDIDATOV ZA VOLITVE V DRŽAVNI ZBOR RS

V ponedeljek, 23. 4. 2018, so bile na Izvršnem odboru stranke Lista Marjana Šarca potrjene liste kandidatov za vseh osem volilnih enot.

Stranka Lista Marjana Šarca bo na letošnjih parlamentarnih volitvah nastopila s podporo volivk in volivcev v vseh 88 volilnih okrajih. V zelo kratkem času nam je uspelo zbrati preko 2380  overovljenih podpisov podpore volivk in volivcev, od potrebnih 100 za vsako volilno enoto. Liste kandidatov smo včeraj in danes vložili pri vseh 8-ih volilnih komisijah volilnih enot.

PREDSTAVITEV KANDIDATK IN KANDIDATOV

 

Kandidati so razvrščeni po volilnih enotah po abecednem redu:

Volilna enota št. 1

  1. Alen Kofol VO 2 (Radovljica I)
  2. Natalija Kovač Jereb VO 11 (Idrija)
  3. Uršula Majcen VO 8 (Škofja Loka I)
  4. Robert Nograšek VO 4 (Kranj I)
  5. Edvard Paulič VO 7 (Tržič)
  6. Igor Peček VO 6 (Kranj III)
  7. Irena Pirc VO 1 (Jesenice)
  8. Boštjan Poklukar VO 5 (Kranj II)
  9. Davorin Stanonik VO 9 (Škofja Loka II)
  10. Marjan Šarec VO 10 (Kamnik)
  11. Karla Urh VO 3 (Radovljica II)

 

Volilna enota št. 2

  1. Justina Erčulj VO 1 (Tolmin)
  2. Alenka Jevšnik VO 2 (Piran)
  3. Dušan Lužar VO 4 (Koper I)
  4. Nataša Majcen VO 10 (Nova Gorica II)
  5. Ivan Marc VO 3 (Izola)
  6. Nataša Nardin VO 9 (Nova Gorica I), VO 11 (Ajdovščina)
  7. Robert Pavšič VO 8 (Postojna)
  8. Iztok Štucin VO 6 (Sežana)
  9. Vojmir Urlep VO 5 (Koper II)
  10. Boštjan Zrimšek VO 7 (Ilirska Bistrica)

 

Volilna enota št. 3

  1. Urban Bergant VO 4 (Lj – Vič Rudnik II)
  2. Svetla Božičnik VO 10 (Lj – Šiška III)
  3. Mateja Kirn VO 7 (Lj – Center)
  4. Jerca Korče VO 1 (Cerknica – Logatec), VO 2 (Vrhnika)
  5. Domen Petelin VO 3 (Lj – Vič Rudnik I)
  6. Zdravko Selič VO 9 (Lj – Šiška II)
  7. Matej Špehar VO 5 (Lj – Vič Rudnik III), VO 6 (Lj – Vič Rudnik IV)
  8. Andreja Zabret VO 8 (Lj – Šiška I), VO 11 (Lj – Šiška IV)

 

Volilna enota št. 4

  1. Katja Damij VO 9 (Ljubljana Bežigrad II)
  2. Brane Golubović VO 11 (Domžale II)
  3. Dušan Hauptman VO 4 (Litija)
  4. Tina Heferle VO 10 (Domžale I)
  5. Nataša Hozjan Breznik VO 5 (Ljubljana Moste-Polje I)
  6. Alja Perhoč VO 8 (Ljubljana Bežigrad I)
  7. Matija Podržaj VO 3 (Grosuplje)
  8. Žan Potočnik VO 7 (Ljubljana Moste – Polje III)
  9. Edis Rujović VO 6 (Ljubljana Moste – Polje II)
  10. Julijan Rupnik VO 1 (Kočevje)
  11. Franc Vesel VO 2 (Ribnica)

 

Volilna enota št. 5

  1. Urška Kabaj Pleterski VO 1 (Šentjur pri Celju)
  2. Katarina Karlovšek VO 3 (Celje II)
  3. Darij Krajčič VO 6 (Mozirje)
  4. Mateja Kumer VO 8 (Velenje II)
  5. Jože Lenart VO 9 (Slovenj Gradec)
  6. Anita Lukenda VO 2 (Celje I)
  7. Nik Prebil VO 5 (Žalec II)
  8. Gregor Rus VO 7 (Velenje I)
  9. Barbara Turičnik Hudernik VO 11 (Dravograd – Radlje)
  10. Adam Vengušt VO 10 (Ravne na Koroškem)
  11. Igor Žavbi VO 4 (Žalec I)

 

Volilna enota št. 6

  1. Nataša Dolenc VO  10 (Trbovlje)
  2. Vesna Fabjan VO 1 (Črnomelj – Metlika)
  3. Nina Maurovič VO 9 (Hrastnik)
  4. Rudi Medved VO 11 (Zagorje)
  5. Rok Petančič VO 7 (Sevnica)
  6. Miroslav Rožman VO 3 (Novo Mesto II)
  7. Miha Skvarč VO 6 (Krško)
  8. Tomaž Troha VO 2 (Novo mesto I), VO 8 (Laško)
  9. Nika Vrhovnik VO 4 (Trebnje), VO 5 (Brežice)

 

Volilna enota št. 7

  1. Lidija Divjak Mirnik VO 11 (Maribor VII)
  2. Bojan Gregorič VO 10 (Maribor VI)
  3. Anamaria Hren VO 3 (Slovenske Konjice)
  4. Matjaž Kebert VO 2 (Slovenska Bistrica)
  5. Boris Pokorn VO 1 (Šmarje pri Jelšah)
  6. Rudi Spruk VO 4 (Ruše), VO 6 (Maribor II)
  7. Dejan Stanko VO 7 (Maribor III)
  8. Luka Špoljar VO 8 (Maribor IV)
  9. Karina Šenveter VO 9 (Maribor V)
  10. Nataša Trček VO 5 (Maribor I)

 

Volilna enota št. 8

  1. Mihela Baumgartner VO 1 (Lendava)
  2. Jure Lang VO 5 (Murska Sobota II)
  3. Aljaž Kovačič VO 2 (Ormož)
  4. Lovro Lapanja VO 10 (Ptuj II), VO 11 (Ptuj III)
  5. Urška Mauko Tuš VO 6 (Gornja Radgona)
  6. Andrej Rus VO 3 (Ljutomer), VO 4 (Murska Sobota I)
  7. Nataša Vidnar VO 7 (Lenart), VO 8 (Pesnica)
  8. Nina Žitek VO 9 (Ptuj I)